Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Szczęść Boże!

W dniach 08-10 IV 2022 w Ognisku Wspólnoty Trudnych Małżeństw odbyły się Warsztaty o Przebaczeniu, które prowadziła Mirka – Liderka Ogniska WTM SYCHAR w Gdańsku. W warsztatach wzięło udział piętnaście ośób z czego cztery osoby były z poza Ogniska.

Praca warsztatowa rozpoczęła się w piątek Eucharystią celebrowaną przez księdza Michała opiekuna Ogniska Wiedeń. Kolejnym intensywnym dniem była sobota gdzie od wczesnych godzin porannych aż do późnych godzin wieczornych grupa zajęta była pracą. Nie zabrakło też czasu na Eucharystię, Adorację Najświętszego Sakramentu, smaczne posiłki oraz czasu na kawę i integrację grupy. Niedziela była ostatnim dniem warsztatów, które zakończone zostały wspólnym obiadem oraz indywidualnymi rozmowami z Mirką.

Wszystkim uczestnikom ogromne podziękowania za Wasze zaufanie i chęć pracy nad sobą. Dziękuję z całego serca księdzu Michałowi za wsparcie, zaufanie, życzliwość i stworzenie odpowiednich warunków do pracy dla naszej grupy. Podziękowania kieruję także dla Marka, który zaopatrzył nas w pyszne lody, a także dla Waldka, który bardzo mocno wspierał w kwestiach logistycznych.

Kronika