Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Szczęść Boże!

Dnia 18.02.2022 odbyło się kolejne planowe spotkanie wiedeńskiego ogniska WTM SYCHAR. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią. Tematem spotkania była PRZYSIĘGA MAŁŻEŃSKA oraz MIŁOŚĆ,  jej treść, sens, prawa i obowiązki z nich wynikające. W związku z tym, że w spotkaniu wzięło udział dziewięć osób z czego trzy nowe, początek spotkania miał charakter grupy wsparcia. Omówione też zostały sprawy organizacyjne i zapadła decyzja o organizacji warsztatów o pojednaniu. Wybrano też nowego Moderatora, którym została Beata za co wszyscy jesteśmy Beacie wdzięczni. Dziękujemy też naszemu opiekunowi księdzu Michałowi za wsparcie i współprowadzenie wraz z liderem Filipem naszego spotkania.

Informujemy, że dnia 20.02.2022 w parafii Am Schuttel o godzinie 11.00 odbędzie się Msza Święta, w języku polskim w intencji ogniska Sychar w Wiedniu na którą serdecznie zapraszamy.

Kolejne spotkanie wiedeńskiej grupy SYCHAR zaplanowane jest według rozkładu to znaczy na 11.03.2022. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

 

W sprawach pilnych kontakt przez formularz zgłoszeniowy lub pod numerem +43 676 474 91 25

Z Panem Bogiem…

Kronika