Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Na wstępie wpisu Nasze Ognisko pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne, aby dobry Bóg miał nas i naszych współmałżonków w opiece i obdarzał potrzebnymi łaskami.

W okresie od listopada do końca stycznia nie udało nam się spotkać w realu ze względów oczywistych toczących ludzkość od roku. nie mniej jednak nie poddajemy się i spotykamy się wirtualnie za pomocą komunikatora Skajp, a ostatnim razem przy pomocy Discorda, który daje szersze możliwości m.in możliwość korzystania z wielu kamer.

W wyżej wspomnianym okresie odbyły się dwa spotkania tematyczne, pierwsze dotyczyło KOMUNIKACJI, a drugie CIERPIENIA, pozostałe spotkania związane były z DZIELENIEM i sprawami organizacyjnymi.

Każde z tych spotkań prowadził nasz lider Adam i w każdym spotkaniu uczestniczyło od 6 do 11 osób.

Na ostatnim sobotnim spotkaniu z dnia 30.01.2021 dołączyła do wspólnoty jedna nowa osoba.

Kolejne spotkanie WTM SYCHAR WIEDEŃ planowane jest na 12.02.2021, gdzie będzie kontynuowany temat CIERPIENIE

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, rozpoczęcie o godz. 19.45

Nowe osoby prosimy o wcześniejszy kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce KONTAKT po prawej stronie w kolumnie DROGOWSKAZY ( min dzień wcześniej, w celu uruchomienia oprogramowania służącego do komunikacji )

Z Panem Bogiem…

 

Link do kontaktu z Naszym Ogniskiem

Kontakt

Kronika