Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Szczęść Boże z Wiednia.

Za nami weekend ciężkiej i intensywnej pracy na warsztatach o przemocy w rodzinie, które wniosły wiele nowej świadomości i nadziei. W warsztatach wzięło udział jedenaście osób w tym jedna nowa osoba, która zadeklarowała się uczęszczać na spotkania WTM Sychar w Wiedniu. Tematem warsztatów była przemoc fizyczna, psychiczna i finansowa w rodzinie i po za nią. Uczylismy się jak rozpoznać przemoc, jak się jej przeciwstawiać, jak nad sobą pracować a także jak  odnaleźć Pana Boga by móc zacząć żyć w obfitości Bożej. Warsztaty prowadziła Pani Mirka, lider ogniska WTM Sychar w Gdańsku którą było nam bardzo miło przyjąć i ugościć. Podczas warsztatów przeżylismy niezwykle owocny czas, czas oczyszczających łez, trudnych tematów i nadziei na to, że pracą nad sobą  wspólnie z Panem Bogiem nauczymy się  żyć w obfitości, bez przemocy.

 

Kolejne spotkanie WTM Sychar w Wiedniu odbędzie się 07. GRUDNIA 2019 o godz 18.00 w parafii Św. Seweryna w 18-stej dzielnicy Wiednia, po Mszy Św. udajemy się na spotkanie do salki parafialnej. Wejście znajduje się przy Prezbiteruim po lewej stronie. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  1. Z Panem Bogiem.
Kronika