Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Szczęść Boże.

Mamy za sobą kolejne spotkanie Naszej Wspólnoty, które odbyło się 27 września 2019. Na spotkanie przyszło sześć osób i pojawiła się jedna nowa osoba. Spotkanie miało charakter grupy wsparcia. po podzieleniu się przeżyciami w ostatnim czasie rozmawialiśmy o przemocy w rodzinie.

Szósty października to data następnego spotkania. Nasza Wspólnota uczestniczyła i oprawiła Mszę Świętą w kościele Maria Namen, podczas której ciekawą i obszerną homilię wygłosił ” etatowy ” prelegent i bliski naszym sercom ksiądz Marek Dziewiecki. Ks. Marek odniósł się kilka razy podczas homilii do Naszej Wspólnoty i tematów małżeńskich z nią związanych. Nasza Wspólnota miała także stoisko z materiałami WTM SYCHAR, które wybudziły ogromne zainteresowanie i rozeszły się w dużej ilości. Po Mszy Świętej ks. Marek wpisał się Nam do Naszej kroniki Sychar w Wiedniu.

Zostańcie z Bogiem.

 

 

Kronika