Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Szczęść Boże.

Za nami spotkanie, które odbyło się 9 listopada 2019, przyszło siedem osób. Zaczęliśmy w kaplicy Adoracją Najświętszego Sakramentu, modlitwą różańcową oraz kilkoma pieśniami. Następnie udaliśmy się do salki, gdzie omawialiśmy głównie sprawy organizacyjne związane z warsztatami o przemocy. Możemy już oficjalnie ogłosić, że warsztaty odbędą się w dniach 29.11-01.12.2019, w gronie kameralnym (grupa ok. 20 osób) na temat radzenia sobie z przemocą psychiczną, fizyczną, finansową w rodzinie i poza nią. Zostało jeszcze kilka miejsc.

Wszystkich zainteresowanych , którzy chcą się dowiedzieć :
Jakie są źródła przemocy ?
Jak radzić sobie z przemocą w rodzinie?
Czy jest szansa na uratowanie małżeństwa w którym jest przemoc?
Jak nie dopuszczać do świadczenia, zadawania przemocy?
JAK SIĘ BRONIĆ przed przemocą?!
Zapraszamy na warsztaty, których organizatorem jest Wspólnota Trudnych Małżeństw w Wiedniu  a  poprowadzi je Pani Mirka Pakur – liderka Ogniska WTM Sychar w Gdańsku, doradca małżeństw w kryzysie. Mirka prowadzi również spotkania, konferencje i wykłady dla kapłanów, doradców rodzinnych i dla osób świeckich. Prowadzi także warsztaty „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia”.
Osoby zainteresowane *prosimy o pilny kontakt* z Filipem Sabatowicz ( tel. +43 676 474 91 25 ), moderatorem WTM Sychar w Wiedniu albo  Adamem Jóźwik przez wiadomość  tutaj na forum lub kontakt prywatnie przez Who’sapp lub telefonicznie +43 676 539 54 57.
Miejsce warsztatów:Kościół Św Seweryna, Vinzenzgasse 3 w 18 bz.
Warszawy zaczynają się w piątek 29.11.2019 o  godz. 18.00
Sobota od 9.00 z przerwami na posiłki i Eucharystię do 21.00,
W niedzielę od  godz. 9.00 do około 13.00
W przerwach pracy na warsztatach
przewidziany jest catering.
Serdecznie zapraszamy.
Z Panem Bogiem.
Kronika