Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

Kochani, z radością informujemy, ze w dniu 14 września 2019 roku odbyło się kolejne spotkanie wiedeńskich sycharków, tym razem w związku z świętem Podwyższenia Krzyża jak i także z ogólnopolską akcją pod nazwa Polska pod Krzyżem organizowaną przez Macieja Bodasińskiego ( polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, dokumentalista, razem z Lechem Dokowiczem był pomysłodawcą akcji Różaniec do granic ) wspólnie postanowiliśmy wziąć udział w tym dziele, jako wspólnota Sychar, a także z potrzeby serca jako wynagrodzenie Jezusowi Chrystusowi za ataki na Kościół, bluźnierstwa, za księży porzucających stan kapłański, za masowe odejścia od wiary, za naszych współmałżonków podających pod wątpliwość słowa przysięgi małżeńskiej.
Akcja Polska pod Krzyżem w Wiedniu była organizowana przez Polska Misje Katolicka przy ul. Reenweg 5a w trzeciej dzielnicy Wiednia. na spotkanie przyszło sześć osób i wspólnie wzięliśmy udział w przepięknej modlitwie różańcowej po której odbyła się Eucharystia uwieńczona głęboką Drogą Krzyżowa. Po uroczystościach spędziliśmy kilka chwil w pełnej serdeczności atmosferze.
Kolejne spotkanie WTM Sychar w Wiedniu odbędzie się w dniu 27 września 2019 roku w parafii Pfarre St. Severin, Vinzenzgasse 3. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. spotykamy się w salce przy kościele.
Zostańcie z Bogiem.

Kronika