Ognisko Sycharowskie w Wiedniu – Am Schüttel

Parafia


ZAPRASZAMY na spotkania w parafii Am Schüttel Rustenschacherallee 14, 1020 Wien (BEZIRK DRUGI) w każdy drugi piątek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, spotkanie po Mszy św., w salce przy parafii.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Michał Ciurej.
Wątek Ogniska na Forum Pomocy >>>
Strona Parafii >>>

♥Szczęść Boże z Wiednia!

W Naszej Wiedeńskiej Wspólnocie Sychar w ostatnim czasie odbyly sie dwa spotkania;

27 lipca Msza Święta o godz.18 zapoczątkowała spotknie  Naszego ogniska wiernej miłości małżeńskiej.W spotkaniu uczestniczyło 8 osób. Na początku rozmawialiśmy na tematy organizyjne  później  spotkanie miało charakter  grupy wsparcia, w rodzinnej atmosferze zakończyliśmy je modlitwą spiewem.

10 sierpnia kolejny raz zapłonęło ognisko wiernej miłości małżeńskiej Sychar w Wiedniu. Rozpoczęliśmy je jak zwykle Eucharystią .Na spotkanie przyszło 7 osób. W części spraw organizacyjnych rozmawialismy kolejny raz o planie zorganizowania w Wiedniu  warsztatów pod nazwą „Od przemocy do życia w obfitości ” ,byla też podniesiona kwestia dodatkowego spotkania a  także funkcji moderetora Naszej Wspólnoty. Tematem spotkania była sprawa łamania przysiegi małżeńskiej i pojmowanie  miłości małżeńskiej. Spotknie przebiegło w miłej atmosferze zakończyliśmy je modlitwą i odspiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Na kolejne  spotkanie WTM Sychar w Wiedniu zapraszamy w sobotę  31 sierpnia.

Zapraszamy osoby w kryzysie małżeńskim ,wszystkich którzy  przeżywają problemy w swoich sakramentalnych małożenstwach ponieważ współpracując z Jezusem Chrystusem- Bogiem każde sakramentalne małżeństwo może się odrodzić i jest do uratowania.

Zostańcie z Bogiem !

 

Kronika